Printy

Malování je jedna z mých lásek a stejně jako jiným činnostem se mu věnuju nepravidelně - když je chuť. Tím si v něm zachovávám lehkost, radost, tvořivost a ne tlak.

Ze svých obrazů dělám reprodukce = printy a pořídit si tak můžete jeden z nich ve velikosti A4 nebo A3. Jsou cenově dostupné, tištěné na kvalitní papír a naprosto vymazlené. Každý obrázek má své poslání a záměr, vždy je u něj napsaný.

Omrknout printy...

Videa na YouTube

Miluju život a baví mě zachycovat jeho krásu, která mě obklopuje na každém kroku. Na svém YouTube kanále sdílím videa o životě, každodenním bytí, přírodě a žití v souladu s ní, soběstačnosti, ale i různé tipy a zamyšlení.

Podcast ŽIJEME

Podcast ŽIJEME je mojí velkou radostí - více o tom, jaký je jeho záměr, včetně odkazů na všechny díly najdete tady. Rozhovory s hosty točím taky na videa a najdete je tak na mém  YouTube kanále.

Keramika

V nepravidelném rytmu i množství vyrábím laskavou (nejen) vesmírnou keramiku - vždy a jen tehdy, když mám chuť zasednout k hrnčířskému kruhu. Díky tomu mám v tvorbě lehkost a každý kousek je tak dělaný z prosté radosti a ne z pocitu musím.

Když keramikou eshop doskladním, informuju o tom na Instagramu. Zakázky ani předobjednávky nepřijímám.

Moje keramika je vhodná pro styk s potravinami a zdravotně nezávadná, vše nechávám testovat ve zdravotním ústavu. Zlaté detaily na keramice jsou zlacené zlatem v kvalitě 22 karátů. Pravidelně z utržených peněz dávám část na dobrou věc, viz stránka podporuju.

Meditace smrti a znovuzrození

Na jaře 2020 jsem si pro sebe měla potřebu udělat meditaci smrti a znovuzrození a pak se rozhodla nahrát ji a zpřístupnit ji i vám, koho láká a cítí, že by jí chtěl projít ♡.

Pár úvodních slov k meditaci smrti a znovuzrození najdete ve videu na IGTV na mém Instagramu, ale ještě více informací a slov najdete na mé stránce tady, tam si také meditaci můžete ZDARMA stáhnout.

Více o meditaci...

Meditace komunikace se srdcem

Srdce je nositelem naší osobní pravdy, naší esence, naší mise. Čím propojenější se svým srdcem jsme, tím lehčeji se nám daří plout životem a nejrůznějšími situacemi, tím více jdeme do hloubky, tím více můžeme žít sebe a náš život řídit a prožívat v souladu se sebou a onou vnitřní osobní pravdou.

Srdce pro nás má odpovědi a informace, které potřebujeme slyšet a znát.

Meditace stojí 220 Kč + DPH, více o ní a jejím významu se dozvíte tady, a zde si ji můžete také stáhnout.

Více o meditaci...