Brány programu Žít hojnost 2.0 se otevřou znovu v roce 2022 s novými možnostmi, obsahem i možností podpory i kontaktu se mnou.

Chci být u toho! 

*Vaše osobní údaje (e-mail) budu zpracovávat pouze za účelem zaslání emailu s informacemi o chystaném programu Žít hojnost 2.0, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Kliknutím na tlačítko potvrzujete svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů a můžete jej kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Vaše údaje zpracovávám v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Chcete se otevřít hojnosti, ale nevíte JAK?

Ptáte se neustále JAK to udělat, JAK se otevřít hojnosti, CO mám udělat…?

Máte pocit, že už jste zkusili/děláte vše, ale stále hojnost neproudí, jak byste chtěli?

Cítíte, že peníze k vám sice tak nějak tečou, ale že kohoutek není otevřený naplno?

Víte, že si hojnost zasloužíte, ale nevíte, JAK ji k sobě pozvat?


Pracujete na sobě a svém vztahu k hojnosti, ale nepodporuje vás okolí?

Máte pocit, že to, co děláte, nemůže vydělávat natolik, abyste byli v hojnosti?

Chybí vám důvěra v sebe a v to, že to, co děláte, vám může přinést hojnost?

Jste v krysím kolečku práce+závazky a nevíte, jak z něj vystoupit?

Jímá vás strach z neznáma a chybí vám odvaha změny udělat?

Pak jste tu správně.

ŽÍT HOJNOST je 11 týdenní program, se kterým vyléčíte svůj
vztah k penězům a otevřete se hojnosti.

Na hluboké úrovni.
Tam, kde to má opravdu smysl a efekt.
Tak, jak jste to zaručeně ještě nedělali.

Věřím v obecně platné principy ohledně hojnosti, peněz a žití sebe.

Ale taky věřím, že jsme každý jiný, máme jinou výchozí situaci, jiné strachy a vnitřní nastavení. A abychom mohli udělat změny ve svém životě, potřebujeme znát, jak to máme my konkrétně. Každý ve své situaci potřebuje dělat jiné změny a jiné kroky.

Všichni ale potřebujeme vědět JAK.

Program nebrousí po povrchu, ale vezme vás do hloubky. Tam, kde se dějí skutečné a trvalé změny. Online program vám pomůže najít to „svoje”, objevit konkrétní věci, kterými si hojnost a tok peněz blokujete. Pomůže vám najít, jaké změny a kroky potřebujete právě teď dělat právě vy. Dá vám techniky a způsoby, JAK to udělat. Naučí vás základní pilíře hojnosti, pomůže postavit si je pevně ve vašem životě. Předá vám 8 kroků k hojnosti, které můžete ihned začít dělat.

Pomůže vám změnit vaše vnitřní nastavení a provede vás akčními kroky ve vnější realitě. Jedno bez druhého totiž nejde a jedině tahle kombinace vede ke skutečné a trvalé změně.

A o tu nám jde.

Co je součástí programu?

Vstup do členské sekce, k veškerým videím, cvičením, skriptům a veškerému obsahu na půl roku
Praktické techniky pro práci s vlastní sebehodnotou + tipy a techniky pro práci s odporem a vnitřní rezistencí
Techniky pro práci s vlastními strachy
6 technik, které můžete hned teď začít využívat pro trvalou změnu svého vnitřního nastavení a práci na svém vztahu k penězům. Vnitřní práce je půl práce! Skrze techniky objevíte, kde máte své bloky hojnosti právě vy konkrétně, a následně vám je pomohou změnit.
21 praktických cvičení, která vás provedou opravdovými změnami ve vašem vztahu k penězům a zacházení s nimi.
Pracovní skripta, která navazují na videa a detailně vás provedou vnitřní prací a navedou na kroky, které potřebujete udělat právě vy konkrétně.
Inspirace napříč tématy a souvislostmi v mnoha kapitolách, které se s hojností a vztahem k penězům pojí, abyste mohli jít skutečně do hloubky a nebrousili po povrchu. Jen v hloubce děláme trvalé a skutečné změny.
Vedená vizualizace, skrze kterou ukotvíme, co si přejeme, použijeme principy zákona přitažlivosti - nikoli slepě, ale efektivně a prakticky, aby přinesl skutečné změny.
Vedená meditace hojnosti a přepisu buněčné paměti, ve které změníme v hloubce naše vnitřní nastavení tak, aby nás v realitě podpořilo ve skutečných a trvalých změnách.

+ bonusy:

Inspirace v rozhovorech s 5 úspěšnými lidmi, kteří začínali od 0

Otázky a odpovědi na vaše nejčastější otázky o hojnosti

10 tipů pro sociální sítě, prodej a prezentaci na nich

Technika Místo pro peníze

Technika  pro práci s konkrétní částkou

Tipy na další studium

V čem vám program pomůže:

Objevit, rozpustit a trvale v sobě změnit své konkrétní bloky, přesvědčení a vzorce.

Pracovat se svými strachy a efektivně a trvale je měnit.

Pracovat na své sebehodnotě, která je jedním z klíčů k hojnosti.

Vystoupit z role oběti a vstoupit do role tvůrce.


Posunout se z neustálého ptaní se JAK k sobě hojnost přitáhnout do toho, že se to stane realitou.

Podívat se na svůj vztah k hojnosti, objevit, kde a proč si ji blokujete a přepsat to.

Prozkoumat téma peněz a hojnosti z různých stran a úhlů pohledu, abyste mohli jít opravdu do hloubky a nic nevynechali.

Začít na hojnosti pracovat už dnes - nemusíte dělat okamžitě velké kroky a změny, ale díky malým krůčkům v každodenním životě se začnete rovnou posouvat. Právě v malých krocích leží nakonec i velké změny.

V čem bude program bezradný:

Nemá moc za vás udělat vnitřní práci.

Neudělá za vás akční kroky ve vnější realitě.

Kouzelnou hůlkou vás nevysvobodí z role oběti ani bez vašeho přičinění nesmaže přesvědčení a vzorce, které máte.

Pro koho program JE:

Pro ty, kteří ví, že si hojnost zaslouží, ale nevědí, jak ji k sobě naplno pustit.

Pro ty, kteří chtějí pracovat na svém vnitřním nastavení a dělat kroky i ve vnější realitě.

Pro ty, kdo jsou připravení změnit a vyléčit svůj vztah k penězům.

Pro ty, kdo jsou ochotní nezůstávat na povrchu, jít do hloubky a dělat díky tomu trvalé a skutečné změny.

Pro ty, kdo jsou připravení se naplno otevřít hojnosti.

Pro ty, kteří jsou připravení o tom přestat jen mluvit a začít to žít.

Pro koho program NENÍ:

Pro ty, kdo chtějí zázračnou pilulku, která jim vyčaruje hojnost, aniž by museli cokoli změnit.

Pro ty, kteří nemají odvahu podívat se, jak to skutečně mají a nechtějí to ve skutečnosti měnit.

Pro ty, kdo chtějí zůstávat v pozici oběti a svalovat vše na vnější okolnosti.

Pro ty, kteří nechtějí převzít zodpovědnost a uvidět, že jsou jediní, kdo pro sebe věci může skutečně změnit.

 

Program za vás sám neotevře brány hojnosti, ale vezme vás za ruku, bude vám průvodcem a poradí, jak tuto bránu otevřít.

Moduly programu

Bonusová část:

Co o programu říkají ti, kteří si jím už prošli?

Z programu jsem nadšená. Nemám sice tolik času, tak ho jedu hodně pomalu a trvalo mi, než jsem se k němu dostala, ale jsem nadšená. Je to tak perfektně udělané, krásně mě to vede. Začínají mi perfektně docházet ty spojitosti, celé se to propojuje a je to úžasné. Jsem vděčná, že něco takového je... s financemi a potřebou neustále si něco kupovat mám poměrně problém, nějaká takový program jsem dlouho hledala a nakonec přišel. Takže ještě jednou velké díky. Jste pro mě velkou inspirací a nadějí, že to jde.
Šárka
Ahoj, Veru ✨ právě procházím tvým balíčkem Žít hojnost a chci ti ze ❤️ poděkovat, že jsi ho vytvořila. Sice se mi díky tomu boří celý můj dosavadní pohled na peníze a vlastně mi vyvracíš všechno, co jsem si doteď o tomto tématu myslela, ale někde uvnitř to se mnou rezonuje a cítím, že to je to ono 🙏 to, jak to podáváš, mě fascinuje, protože to podáváš s takovou lehkostí a .. no upřímně mám teď pocit, že jsem díky tobě objevila Ameriku 😄 a i když teď mám před sebou úkol to všechno nějak vstřebat a začít měnit, věřím, že ta změna bude stát za to 💛 děkuju, že jsi, že se sdílíš, že žiješ sebe a že se od tebe můžu učit 🙏
Zuzka
Chtěla jsem poděkovat za program Žít hojnost. Jsem teda teprve v 1/3, mám splněno 30%, ale je to fakt jízda… jsem zvědavá, až budu u konce! Hodně se to u mě točí okolo vztahu a že nejsem v pohodě, takže se moc těším, až budu mít hotovo. Moc děkuji. Fakt mám pocit, že jdu konečně víc do sebe, “do hloubky”. Myslím, že mě to hodně posune. Takže fakt děkuji ❤️❤️❤️
Helča
Ahoj, procházíme balíčkem a je to jízda. Jelikož už máme leccos za sebou, vzali jsme to hopem. Už po první kapitole jsme mohli říct, že to je fakt jako mazec. Pokud je člověk opravdu nekompromisně upřímný sám k sobě (bez toho tohle ostatně nemá smysl začínat), dějí se věci. Veru, veliký DĚKUJEME. Žít Hojnost, Být Hojností, je naprosto přirozený stav. Jen jsme to na cestě životem trochu zapomněli. Tenhle balíček vede ke dveřím s nápisem HOJNOST. A teď už je na nás dovolit si tyto dveře otevřít a tou Hojností být. V plnosti, hravosti, uvolnění. S Láskou a v Hojnosti.
Petr a Lenča
Ano, s miminkem to jde sice pomalu, ale už od počátku cítím i vidím, kde mám ty bubáky, co mě brzdí. Některá ta uvědomění bolí už teď 🤦🏼‍♀️ Jsem moc ráda, že jsem si program dovolila, i když to pro mě byla velká částka ✨. Když jsem si program pořídila, byla jsem nadšená. Hned jsem si vytiskla skripta a dala si je svázat. Hned první večer jsem se sluchátky vedle postýlky poslouchala první část. Poctivě si “knihu hojnosti” vyplňuji svým oblíbeným inkoustovým perem až když si poslechnu videa, která ke kapitole patří, a tak mi to jde s miminkem pomalu, .. od začátku totiž cítím, jak jdou ta témata do hloubky, dovnitř do člověka a na to je potřeba mé plné soustředění. Zatím jsem si poslechla všechny bonusové rozhovory, které jsou velmi inspirativní, a poslechla videa z prvních třech kapitol a k nim si odpověděla na otázky. Už při tom jsem narazila na několik omezení, která mi moje hlava dává do života, která se snažím odbourat nebo změnit. Zároveň cítím, že přeneseně můžou pomoci určitým popostrčením i ženě v jejích přístupech v podnikání a tím pomoci proudění hojnosti do celé naší rodiny. Konkrétně se mi po zakoupení balíčku zatím hojnost projevila v životě tím, že jsem nahlas vyslovila, že až si to budeme moct dovolit, chtěla bych paní na úklid, abych mohla svůj čas věnovat naší dceři.. no a co se stalo? Máme paní na úklid hned 💚
Tereza
Balíček jsem kupovala poslední den, kdy byl ještě ve slevě (předprodeji). Jsem také maminka na mateřské a věděla jsem, že tolik peněz prostě zaplatit nemůžu. Myšlenky mě ale neustále volaly zpátky. Napadlo mě, že poprosim muže, ale měla jsem obrovský strach, že mi řekne něco jako že jsem se zbláznila, že je to nesmysl a konec diskuze. Ten poslední večer jsme byli na dovolené na Šumavě, seděli jsme venku, syn už spinkal a já mu tak opatrně řekla, že existuje nějaká Verunka a že má kurz Žít hojnost a že je hodně drahý, ale já bych po něm toužila z několika důvodů a že to určitě není záruka toho, že z nás pak budou milionáři a že se vlastně fyzicky nemusí vůbec nic stát, ale fakt cítim, že me volá. A jeho reakce? Byl spíš udivený, že se ho takhle ptám… Jako malá holka, co chce hračku v obchodě. Řekl, že mu nemusim vysvětlovat, proč ho chci a ať si ho koupim. A já byla překvapená, jako snad nikdy, protože přeci věci nejsou tak snadný. A došlo mi, že to byl jen jeden z milionu vzorců, co mám, které právě vycházejí z mého dětství a nastavení mých rodičů. I přesto, že už dlouho vim, jak to funguje, vim, že si člověk nemá vytvářet předsudky, tak v praxi to pak žít je ta těžší čast, ta opravdová změna a teď na té cestě k té opravdovosti mi velmi pomáhá balíček Žít hojnost, který právě vůbec není o penězích, ale o té vnitřní práci a uvědomění sebehodnoty. Proto i když to Verunka už několikrát zmiňovala, vy, které to volá, jděte do toho, stojí to za to ❤️
Kristýna
Ahoj Veru, píšu čerstvě po meditaci přepisu buněčné paměti.. pro mě velmi léčivá, hladivá a laskavá meditace, šlo mi to tak přirozeně a hladce, přicházely různé emoce a informace.. velká síla za mě! Ráda si jí zopáknu, až mě zas zavolá. A bytost hojnosti by mě ani nenapadlo, že ji můžu vnímat takhle 🙂 A chtěla jsem ti psát už před časem, ale nevěděla jsem, jak to uchopit, ta meditace to nějak ujasnila. Měla jsem doteď při vyplňování pracovního sešitu a poslouchání videí tolik aha momentů a odhalených bloků, přesvědčení, strachů,.. že bych to bez tvého vedení objevila buď za fakt dlouho, nebo vůbec. Velká vděčnost Veru, že jsi se do toho pustila a že umožňuješ ostatním lidem nahlídnout a navnímat, co je možný žít. Vnímám i důvěru, nejen vzhledem k tomu, že to žiješ, ale tak nějak vnitřně, přirozeně. Nádhera, děkuju, že můžu ♥️ objímaaam 😘🤗
Hedvika
Ahoj Veru, ten balíček, to je teda síla. 🙏Posílám první #feedback, co se během toho všeho událo...ale to jsem teprve v půlce. Na 1.splátku jsem neměla, ale objednala. Následně mi psala kamaradka, že chce odemne za 3000,- koupit obraz. Objednavala jsem si na rohlík.cz jídlo a měla jsem tam slevu 300,-. Přítelkyně od mého taty mi zaplatila nákup. Dostala jsem 1000,- na benzín. Chtěla jsem jít vypucovat auto na myčku, ale musela jsem do servisu, servis byl zadarmo a auto bylo umyte zevnitř aji zvenku. Najednou mi začali psát úplně cizí lidi, které přitahovala moje energie a vždy mi předali nějakou užitečnou informaci, kterou jsem potřebovala. Začala jsem dělat i akční kroky ve svém podnikání. Více obrazy nabízet, prodávat plakáty (zatím na fleru), více vystupovat na sociálních sítích, založila FB skupinu... V balíčku pokračuji dál a už teď vím, že mě neskutečně vnitřně posunul. ❤ Tohle mi poslala jedna cizí paní...nakonec jsme si zavolaly a díky ní jsem dostala kontakt, jak prodávat obrazy do zahraničí. To bylo jedno z mých přání 🙏 DĚKUJI.
Adriana
Milá Veru a tentokrát hlavne milí všetci, ktorí uvažujete, že sa dáte na púť za hojnosťou, píšem Vám v čase, kedy som už na konci programu, všetky fajky odfajknuté, na nástenke mi svieti "splněno 100%" a cítim sa… och cítim sa tak inak ako pred štyroma mesiacmi. Od momentu, keď Veru napísala, že pripravuje program hojnosti som vedela, že ním chcem prejsť. A že si ho chcem kúpiť, aj keď to nebude jednoduché pre mňa ho zaplatiť. Veronikin prístup, taký jemný a veselý mi veľmi sedí a rezonuje s tým, ako by som aj ja chcela kráčať. Keď som kúpila program, dostala som prístup do členskej sekcie hneď ku všetkým materiálom. Môžete ísť smerom, ktorý sa Vám páči, ale osobne by som odporučila nasledovať Veronikine vedenie a ísť proste zaradom. Mne to teda takto fungovalo. Pre mňa je téma hojnosť dosť nová, vlastne si nie som istá, či som slovo “hojnosť” použila vo vete ešte minulého roku :D. No práve tým, že som si postupne a pomaly prešla od Veronikinho príbehu, cez jednotlivé časti hojnosti tak som postupne spoznávala, čo tá hojnosť vlastne je. A v sebe rozkrývala moje vlastné presvedčenia nalepené za celý môj život. Mala som ich teda celkom dosť: od toho, že určite niekomu vezmem, ak ja budem mať hojnosť, cez “ale veď to mi stačí” až po kráľa všetkých vzorcov (u mňa) “musím tvrdo pracovať ak chcem mať hojnosť a zaslúžiť si” som sa skrz celý program s nimi stretávala a stále viac a viac dokázala na nich dívať z nových uhlov pohľadu. Páči sa mi ako program krásne a prirodzene prepája teoretické poznatky s akčnými krokmi. Pomohlo mi to si skúsiť v realite novozískané vedomosti a spraviť kroky hneď - aj keď to bolo tak “začerstva” mnohokrát veľmi neohrabane a nedokonalo, no bolo! Dosť mi to pomohlo získať odvahu ísť ďalej. Odporúčam pripraviť sa na stretnutie so sebou samým - to niekedy býva husté a nie zrovna jednoduché, ale fakt to stojí za to. Och a samozrejme, ako sa to odrazilo v mojom živote? Podarilo sa mi v mojej práci si vybaviť polovičný úväzok, po ktorom som veľmi túžila (čo všetci v práci tvrdili, že nebude možné, lebo sa to “u nás nerobí”) za podmienok, ktoré sú lepšie ako som si vôbec vedela predstaviť. Stálo ma to dva úprimné rozhovory. Tú druhú polovicu času využívam na rozbehnutie môjho podnikania, ktoré ide pomaly, no vôbec to nevadí. Okrem toho, že si teraz dovoľujem kráčať rýchlosťou prirodzenou pre mňa mi pred mesiacom úplne spadla do lona čiastka peňazí, ktorá mi pomalé rozbiehanie biznisu dovoľuje. Ale prišla až vtedy, keď som vykročila s dôverou na túto cestu. 🙂 Nie som na konci, ale to sa ani nedá. Ako som vyšla na túto “horu hojnosti” uvidela som ďalšie hory priam celé pohoria, ktoré ma ešte čakajú. Mnohé súvisia s hojnosťou, mnohé aj s iným, no mám o niekoľko nástrojov viac ako na to, keď príde ťažká chvíľa. Za mňa odporúčam celou bytosťou. Ak je toto cesta, na ktorú sa chcete vydať, Veru program hojnosti Vás prevedie bezpečne cez všetky nástrahy. Tak ak sa vydáte na cestu, držím Vám palce a užite si to! PS: Odporúčam naozaj vyplniť pracovné listy. Ja som ich písala ručne, dokonca aj s otázkami prepisovala do zápisníka a pri písaní som na veľa vecí prišla. PPS: Ak má moja recenzia príliš “epický nádych” bude to tým, že som popri jej písaní počúvala Harry Potter soudtrack :D. Ak to chcete autenticky tak tento: https://www.youtube.com/watch?v=oE-pXV-G9aY.
Baška

Jak program funguje?

Přístupy

Hned po zaplacení dostanete přístup k veškerému obsahu a můžete si jej procházet svým vlastním tempem (v případě koupě na splátky se obsah zpřístupní na dvě etapy), a to s mým doporučením na čas a posloupnost, jakou postupovat. Můžete se ale rozhodnout mít jiné tempo i jinou posloupnost podle toho, co za témata je pro vás právě teď aktuální. Nikdo na vás nebude tlačit a nikam nemusíte spěchat, nicméně doporučuju využít energie a sílu rozhodnutí, kterou máte na začátku a nenechat ji vyprchat. Přístupy k obsahu vám zůstanou na půl roku. Je to doba, za kterou zvládnete vše převést v realitu. Pokud nic na základě programu nezměníte, delší čas na tom nic nezmění. Ale pokud reálně změny uděláte, budete ready na úplně jiný level a další fázi 😉


Struktura

Ke každému tématu je vždy video, práce s pracovními skripty či praktická cvičení. Ve videích sdílím techniky, které rovnou můžete vyzkoušet nebo začít pravidelně dělat, na ně navazují pracovní skripta, se kterými budete intenzivně a do hloubky pracovat. Vše je doplněno o vizualizaci, meditaci a inspiraci napříč všemi tématy o hojnosti a penězích.

Proč program právě ode mě?

V 17 jsem odešla z gymplu 2 roky před maturitou a začala podnikat. Od té doby jsem vytvořila několik firem a projektů napříč obory a všechny se staly velmi úspěšnými. Desítky tisíc prodejů a objednávek, mnoho milionů korun a neustálé prohlubování přístupu a vztahu k životu a hojnosti. Žiju sebe a skrze to žiju hojnost. A přeju si to stejné pro všechny.

Věřím, že hojnost je možná pro každého. Že na ni všichni máme právo. A že život nás hojností zahrnout přímo chce. Jen ji k sobě potřebujeme pustit.

A proto jsem stvořila tento online program.

Program, ve kterém sdílím veškeré techniky, tipy, zkušenosti, úhly pohledu a praktické věci, které jsem na své cestě k hojnosti, žití sebe a 12 let podnikání prošla a které mě dovedly tam, kde jsem dnes.

Kde budete za rok, když dnes neuděláte žádnou změnu?

Kde budete za rok, když změnu uděláte?

Cena programu je reálně nevyčíslitelná a nyní je velmi podhodnocená. Nabízí nejen způsoby a techniky, jak se otevřít hojnosti, ale vede praktickou cestou k trvalým a skutečným změnám ke vztahu k sobě, penězům, hojnosti i životu. A něco takového nelze vyčíslit... Přesto je to potřeba udělat.

Cena programu tedy půjde nahoru, program dostane i další obsah a možnosti, ale dávám poslední možnost přístupu k programu za původní cenu.

Program můžete pořídit za:

5500 Kč + DPH

Možnost koupě ve dvou splátkách o 1000 Kč více, to je 6500 Kč+DPH.
Faktura druhé splátky bude po 2 týdnech s týdenní splatností.

FAQ

Je program pro mě?

Pokud cítíte, že se chcete otevřít hojnosti, ale nevíte, jestli právě tenhle program, jestli právě ode mě.. neporadím vám, co máte udělat. Co vám říct ale můžu, je, že je potřeba nacítit se na váš pocit vevnitř. Pokud vevnitř cítíte ANO, přestože v hlavě vám naskakují pochybnosti a strachy, máte možnost volby, který hlas následovat. Já za svou cestu měla už tolik pochybností před důležitými rozhodnutími… Ale když jsem následovala ten pocit v břiše, který mě táhne určitým směrem, byť hlava se bojí a má tisíc důvodů, proč ne, nikdy jsem nelitovala.

Objevím díky programu své poslání? To JAK si mám vydělat peníze?

Program není primárně soustředěný na to přijít, jakému oboru, činnosti, službě nebo zaměstnání se věnovat. Pokud se jím ale necháte vést, projdete cvičeními a technikami, které v něm jsou, je možné, že na tento obor či „své poslání” přijdete.

Nechci podnikat.. je program i pro zaměstnance?

Život nás může zahrnout hojností nejrůznějšími cestami a není pro to vůbec nutné podnikat. Pokud se tedy chcete otevřít hojnosti, ale vůbec podnikat nechcete a nebo chcete, ale zatím nevíte, v jakém oboru nebo činnosti a zatím jste zaměstnaní/studujete, pak pro vás i tak, věřím, bude přínosem. Pro hojnost mnohem důležitější než podnikat nebo vědět v čem podnikat je začít dělat kroky k otevření se jí - a ty nezávisí od toho, kde jste a co děláte teď.

Je k programu garance vrácení peněz?

Není. Za veškerým obsahem a informacemi si stojím a nemůžu garantovat, že pro vás bude přínosný, když reálně nezačnete dělat to, k čemu vás vede. Můžete si koupit kurz, nedělat žádné změny a tím pádem se ve vašem životě a hojnosti nic nezmění. Můžete si koupit program, změny dělat a váš život se může otočit o 180 stupňů. Veškerý obsah programu má potenciál vám v tom pomoct, ale vy jste ti, kdo ten potenciál převádí v realitu.

Mám málo času, nestíhám… budu mít na program čas?

Program není na bázi online kurzu s pravidelným programem, který musíte plnit v nějakém konkrétním tempu. Reálně je obsah programu připravený svou strukturou na 11 týdnů, ale máte na to 6 měsíců. Můžete následovat mé doporučení, ale stejně tak si veškerý obsah můžete procházet ve svém vlastním tempu a v posloupnosti, kterou zvolíte. Nicméně doporučuju využít vlny energie a síly rozhodnutí, kterou máte v začátku a nenechat vše vyprchat, ale na této vlně se svézt a využít ji pro sebe k obrovskému posunu a změně.

Zůstanou mi přístupy napořád?

Přístupy do programu jsou na 6 měsíců. Je to přesně doba, za jakou každý programem stihne projít, pokud opravdu chce a je ochotný věci měnit. Pokud to takhle máte, pak za 6 měsíců budete ready na další level a úplně jinou fázi 😉