Novoroční meditace

Přechod kalendářního roku je ideální chvíli pro sebe-reflexi a pohled na celý náš život a náš životní postoj. Je to čas zastavit se a být ticho. A odtud udělat další krok, vědomě, ve Spojení a v tichu.

A k tomu vás zvu v této meditaci.
K zakoupení je do 11.1.2024.

Proč novoroční meditace?

 • Uvidíte, kam jdete
  a JAK tam jednoduše jít.
 • Přijde pochopení & odpovědi,
  které vás povedou (nejen) v dalším roce.
 • Uděláte vědomě další krok
  směrem, který si z hloubi přejete, ve Spojení.
 • Setrváte v tichu,
  přijde klid, hluboká relaxace, která léčí, a uvidíte se tak, jako pravděpodobně ještě ne.
 • Je vedená,
  můžete se tedy plně odevzdat procesu, tichu a myšlenky nechat stranou.
 • Obsahuje hudbu,
  stačí ji tedy pustit a o nic se nestarat.
 • Můžete si ji udělat teď,
  a i na začátku každého nového roku nebo při vašich důležitých životních přechodech.

Má 25 min a přístupy k ní vám zůstanou už navždy.

„The moment you understand something,
you are free of it.“

- Krishnamurti

Kdo pro vás meditace vytváří?

Jmenuju se Veru a už přes 15 let jdu cestou vědomého přístupu k sobě, životu, tvorbě ve svobodě a zodpovědnosti.

Sdílím, co mi dlouhodobě funguje, a vedu do PRAXE místo jen do teorie. Aby přicházela uvědomění a pochopení, skrze která poznáváme, jak to skutečně ŽÍT a jak dělat skutečné změny tak, abychom žili místo přežívali, a abychom žili, jak si z naší podstaty přejeme. A tím zároveň měnili i tento svět. 

Vytvořila jsem meditace, online programy, kterými prošly už tisíce lidí, stejně jako různé praxe zdarma, kruhy žen na Patreonu, podcast, youtube kanál, breathworky, komunikaci se zvířaty a další tvorbu.

Nyní setrvávám více a více v tichu a neveřejném životě, a tato meditace je jednou z mála věcí, kterou jsem za poslední měsíce vypustila do veřejného prostoru. Jde v ní o ticho a uvědomění, protože to jediné je a mění vše. 

Kéž je vám přínosem,
s láskou,
Veru

Co říkají o mých meditacích?

Milá Verunko, vibrovalo mi celé tělo a viděla jsem okolo srdce krásné barvy. Občas mi utíkaly myšlenky, tvé vedení mě vracelo k srdci. Tvůj hlas lahodí mé duši. S meditacemi začínám a moc se těším jak ji budu provádět pravidelně. Moc děkuju, že jsem tě objevila 🙏🏻🌷🫀
Katka
Verunko, tvá meditace je krásná.. díky ní jsem po hodně dlouho přišla na žábu na prameni, která mi brání v toku energie ♥️. Moc děkuji 🙏🏻 Máš krásný hlas, meditace je příjemně dlouhá a hluboká. Byla dokonce první meditací mého muže. Jindy nic nedoposlouchal - nevydržel to. Tvá slova ho dostala. Řekl: Cítil jsem něco, co jsem ještě nikdy necítil.. Nedefinoval.. neuměl najít slova.. já vím, že ho to zasáhlo..
Kateřina
Verunko, překrásná a moc příjemná meditace. Hlas, hloubka, délka, hudba... Krásné vedení. ♥ Naladit se na srdce je vždy takový hezký návrat domů, zalije mě teplo a pocit bezpečí. Vždycky, když na to spojení trošku pozapomenu a zase se naladím, úplně mnou prostoupí ta propojenost se vším živým. ♥ Místa, která ještě nejsou zcela otevřená jsem jen přijímala a snad poprvé neměla potřebu to hodnotit. Moooc děkuju a přeju krásný den! 🙂
Káťa
Meditace a čištění celého těla, srdce provádím delší dobu, ale tak krásně a čistě vedenou jsem právě potřebovala, aby mi to všechno do sebe zapadlo jak má! Cítila jsem opravdové srdce, plného bílého světla, to jsem dřív nezažila! Díky Veru vedení během meditace, jsem dokázala zajít více do hloubky a své myšlenky jsem dokázala více kontrolovat, než jindy sama. Veru meditace mě navedla zase jiným směrem a s lepším v cítěním do sebe 💛. S velkou pokorou a vděčností k tobě Veru a ke Všem co v sobě světlo nechají rozsvítit! 🌼
Lucka

10 % na pejsky

Podporovala jsem různé organizace vždy, teď je pro mě ale pravidlo, že 10 % ze všeho, co ke mně přijde, dávám dál. A tak i z této meditace jde 10 % ze zisku dál - tentokrát na organizaci, která se stará o pouliční pejsky a kočky, jejich welfare, kastrace, očkování a další, a to na místě, které je mi blízké - na Bali. Příště to bude třeba zase jiná organizace.

Zakoupením meditace tak automaticky uděláte něco pro sebe a i pro ně - dobrý skutek, který se tak šíří větší rychlostí, než kdybychom to dělali každý sám.

Objednávka