Meditace komunikace se srdcem

Srdce je nositelem naší osobní pravdy, naší esence, naší mise, spojením mezi námi a naší duší. Čím propojenější se svým srdcem jsme, tím snáze rozlišujeme, co říká srdce vs. hlava, tím lehčeji se nám daří plout životem a nejrůznějšími situacemi, tím více jdeme do hloubky, můžeme žít sebe a náš život řídit a prožívat v souladu se sebou a onou vnitřní osobní pravdou. 

Naučíte se rozlišit mezi tím, co říká srdce vs. hlava

Dozvíte se, co by vaše ♡ potřebovalo, abyste ve svém životě udělali jinak

Co vám chce říct k tomu, co právě prožíváte

Co způsobuje, že se otevírá a zavírá a jak to můžete změnit

Navážete s ním vztah a stanovíte, jak vám má pomoct v situacích, kdy si nevíte rady

Poznáte esenci svého srdce

...a spoustu dalšího

Stejnou meditaci pak můžete použít pro komunikaci s jakýmkoli jiným orgánem v těle.

Milá Verunko, vibrovalo mi celé tělo a viděla jsem okolo srdce krásné barvy. Občas mi utíkaly myšlenky, tvé vedení mě vracelo k srdci. Tvůj hlas lahodí mé duši. S meditacemi začínám a moc se těším jak ji budu provádět pravidelně. Moc děkuju, že jsem tě objevila 🙏🏻🌷🫀
Katka
Verunko, tvá meditace je krásná.. díky ní jsem po hodně dlouho přišla na žábu na prameni, která mi brání v toku energie ♥️. Moc děkuji 🙏🏻 Máš krásný hlas, meditace je příjemně dlouhá a hluboká. Byla dokonce první meditací mého muže. Jindy nic nedoposlouchal - nevydržel to. Tvá slova ho dostala. Řekl: Cítil jsem něco, co jsem ještě nikdy necítil.. Nedefinoval.. neuměl najít slova.. já vím, že ho to zasáhlo..
Kateřina
Verunko, překrásná a moc příjemná meditace. Hlas, hloubka, délka, hudba... Krásné vedení. ♥ Naladit se na srdce je vždy takový hezký návrat domů, zalije mě teplo a pocit bezpečí. Vždycky, když na to spojení trošku pozapomenu a zase se naladím, úplně mnou prostoupí ta propojenost se vším živým. ♥ Srdce jsem tentokrát vnímala velmi zřetelně jako jasné světlo. A místa, která ještě nejsou zcela otevřená jsem jen přijímala a snad poprvé neměla potřebu to hodnotit. Moooc děkuju a přeju krásný den! 🙂
Káťa
Meditace a čištění celého těla, srdce provádím delší dobu, ale tak krásně a čistě vedenou jsem právě potřebovala, aby mi to všechno do sebe zapadlo jak má! Cítila jsem opravdové srdce, plného bílého světla, to jsem dřív nezažila! Díky Veru vedení během meditace, jsem dokázala zajít více do hloubky a své myšlenky jsem dokázala více kontrolovat, než jindy sama. Práce na sobě je spousta a bude to chtít více "procvičovat" a pak věřím, že to zapadne s velkou přirozeností a láskou. Veru meditace mě navedla zase jiným směrem a s lepším v cítěním do sebe 💛. S velkou pokorou a vděčností k tobě Veru a ke Všem co v sobě světlo nechají rozsvítit! 🌼
Lucka

Rozlišit, co říká srdce a co hlava...

Ne vždy je pro nás snadné rozlišit, co říká hlava a co říká srdce.  Ne proto, že by srdce mlčelo, ale protože jeho komunikace je často jemnější než ta naší mysli. Často ho i slyšíme, ale chce po nás věci a kroky, do kterých se nám nechce, třeba protože někdy obnášejí kouknout se, cítit, přiznat si to, co nechceme vidět, cítit a slyšet..., a tak raději děláme, že ho neslyšíme (klidně nevědomky). Nebo třeba protože po nás chce, abychom vystoupili z komfortní zóny a naplno se odevzdali tomu, kam nás chce zavést. A někdy z mnoha dalších důvodů.

Srdce vždy mluví. Je vždy na naší straně. Komunikovat s ním umíme intuitivně - jen jsme to trochu pozapomněli, ale umí to naprosto každý. Možná to někomu nejde bez hlubší meditace, možná to někomu nejde ani s ní, ale je to jen otázka času. Chce to odhodlání, odvahu a zároveň odevzdání se tomu procesu. Srdce to s vámi nevzdá a nikdy nepřestane komunikovat.

Znovu-otevírání srdce

Srdce není jen nositelem pravdy a esence naší duše a mostem mezi naším fyzickým já a tím nehmotným, nesmrtelným, ale je také úložištěm bolestivých situací a traumat, která jsme za život prožili a která srdce umí uzavírat. Obnovení komunikace se srdcem tak obnáší znovu procítění těchto zavřených míst, rozpuštění a díky tomu znovu-otevírání srdce.

Někdy to nemusí být jen růžový proces (a proto od něj také mnoho lidí v osobním rozvoji utíká a zůstávají spíše na poli teorií, nikoli cítění), ale je to proces v našem vlastním růstu a pro život v souladu se sebou zásadní. Stojí to za to. Mít otevřené srdce a komunikovat s ním - to stojí za to, ovlivní to celý náš život!

Trénink komunikace

Čím častěji trénujeme komunikaci se srdcem a cvičíme se v tříbení rozpoznávání informací, které vnímáme, tím snadněji nám to postupem času jde. A také tím větší důvěru získáváme v sebe i život jako takový.

Tuto meditaci můžete použít pro komunikaci s jakýmkoli jiným orgánem (nebo třeba jakýmkoli zdravotním zádrhelem - od pupínků, rýmy, cysty, cokoli...) - vše (nejen) v těle má totiž svou inteligenci, své vědomí - a může tedy komunikovat. Vše je energie. Komunikovat je žádoucí, přináší nám to informace o nás, tom, jak žijeme, proč se nám dějí určité věci, mohou k nám přijít odpovědi a rady, jak s tím naložit a co dělat.

Meditace má cca 20 minut a obsahuje i meditační klidnou hudbu, nemusíte se tedy o nic starat a jen si ji pustit. Přístupy k meditaci máte navždy a můžete jí procházet, jak často budete potřebovat.

Nesmírně se těším na vaše reakce a hlavně si přeju, aby vám přinesla užitek, propojení se srdcem i odpovědi, které hledáte! ♡

Objednávka