Duchovní průvodci

Průvodce má každý jeden z nás, a dokonce nejen jednoho. Pokud s nimi komunikujeme, mohou nás v životě velmi podpořit a asistovat nám v běžném životě i v zásadních životních situacích. 

Povídání a ucelené informace o průvodcích

Duchovní průvodce má každý z nás a dokonce nemáme jen jednoho. Nikdy nejsme sami. Jako děti jsme s nimi často měli kontakt, jen jsme ho v průběhu času ztratili a zapomněli. Nevyužíváme díky tomu potenciál vztahu, který s průvodci můžeme mít a nevyužíváme na maximum informace, zprávy a jejich asistenci v našich životech. 
 
Naši průvodci mají ohromnou možnost nás podporovat, přinášet nám informace, se kterými můžeme dál nakládat, které nás mohou zásadně podpořit v našem životě a doplnit nám puzzlíky do skládačky toho, co prožíváme, proč se nám věci dějí a jak je řešit. Umějí také asistovat v našem léčení na fyzické i duchovní rovině a mnoho dalšího. Nemohou nám ale asistovat, pokud s nimi sami nenavážeme komunikaci z naší vlastní svobodné vůle.  

K natočení a připravení těchto informací a vedené meditace mě vedli sami mí průvodci. Moc si přeju, aby všichni, kdo chtějí, věděli, jak vztah se svými průvodci navázat a užívat si podpory, kterou pro nás mají. 

Vzhůru do toho, naši průvodci se nemůžou dočkat, až se s nimi vědomě propojíme a budou nám konečně moct začít asistovat - jsou tady pro nás a přímo o to stojí. 

Chcete vědět: 

 • Kdo vůbec duchovní průvodci jsou? 
 • Jaké existují jejich typy? 
 • V čem nám mohou různí průvodci pomoct? 
 • Proč a kdy se naši průvodci v životě mění?
 • Co všechno je jejich úkol a co vše dělají? 
 • Jak je to se zemřelými příbuznými a jejich přítomností v našich životech a kdo je náš nejzásadnější průvodce? 
 • Jak s nimi můžeme komunikovat? 
 • Jak je můžeme požádat o podporu? 
 • Jak získat důležité informace, které pro nás mají? 
 • Jak rozeznat, zda jde opravdu o komunikaci s průvodcem?
 • Proč je někdy necítíme a co udělat pro to, abychom je cítili? 
 • Co je odpuzuje, kdy se vzdalují a kdy naopak pomáhají? 

Na to vše a mnohem víc odpovídám v cca 40 min videu, kde s vámi sdílím vše o průvodcích, své zkušenosti, způsoby komunikace a příklady, jak můžete propojení s průvodci v praktickém a běžném životě používat i vy. 

Naučíte se: 

- Jednoduchý způsob, jak se propojit se svým průvodcem 
- Jak to můžete udělat jako úplný začátečník, ale jak se i jako pokročilý ponořit hlouběji 
- Jak můžete prakticky komunikaci s průvodcem využívat pro svou podporu v běžných i zásadních situacích

- Získat důležité informace od svého průvodce pro to, co aktuálně prožíváte i pro svůj život obecně
- Způsoby, jak se svým průvodcem komunikovat, i když jste to nikdy předtím nedělali 
- Jak rozeznat, zda jde o komunikaci s průvodcem či nikoli 

- Jak využít informace od nich tak, aby vám to přineslo reálný užitek v životě 
- Jak kontakt pravidelně obnovovat  
a mnoho dalšího… 

Meditace setkání s průvodcem

Tato vedená meditace vás jemným a přesto velmi hlubokým způsobem vezme na setkání s vaším průvodcem/průvodci, navážete s ním komunikaci, poznáte jeho energetický otisk a budete ho pak schopni rozpoznávat i v každodenním životě. Dozvíte se, jaké informace vám aktuálně chce sdělit a co nyní potřebujete vědět. 

 • Je vedená
  Můžete se tedy plně odevzdat prožitku a myšlenky nechat stranou.
 • Obsahuje hudbu
  Stačí ji tedy pustit a o nic se nestarat.
 • Poznáte díky ní esenci a otisk svého průvodce 
 • Získáte důležité informace
  které pro vás aktuálně průvodce má.
 • Pomůže informacemi
  v běžných každodenních i zásadních životních situacích.
 • Můžete si ji dělat pravidelně a libovolně často

Přístupy k meditaci i informačnímu videu vám zůstanou již napořád a hlavně z kontaktu s průvodci budete benefitovat už napořád!

Ti, kdo už potkali své průvodce: 

Meditaci jsem dělala na dvakrát, protože jsem poprvé usnula. Podruhé se mi začali objevovat průvodci tak, jak bych je nečekala. Čekala jsem nějaké světelné bytosti a přišli dva muži alá skotští bojovníci, pak jeden staříček jako z Byl jednou jeden svět, malej klučina a nakonec éterická žena. Musela jsem se fakt smát, ale totálně jsem si tuhle bandu zamilovala a konečně mám pocit, že nejsem na svoje problémy sama. 🙂 Také jsou vtipná jejich jména, která často neodpovídají pohlaví (třeba skotský bojovník Muriel). :-)) Moje banda je teď Muriel, Izmael, Rábon, Tobias a Jemenis. ❤ Takže mockrát děkuju, že skrze Tebe a Tvůj hlas jsem poznala svoje průvodce. 🙂
Klára
Veru tak to je síla! O tom, že nějaké průvodce jako lidi máme, jsem už slyšela a i jsem místy měla dojem, že mi dávají nějaké zprávy třeba přes opakující se čísla, co jsem pořád vídala, nebo symboly a tak, ale nevěděla jsem, jak s nimi mluvit nebo se víc propojit😳, a přiznávám, že jsem měla i trochu strach, protože si v tomhle moc nevěřím a bytostí se vlastně bojím 😂. Ale nejdřív tvoje video mě hodně uklidnilo.. ale hlavně ta meditace byla pak pro mě hodně prožitková a hluboká, nejdřív jsem se snažila držet trochu zpátky právě protože jsem měla strach, ale pak přišli na řadu průvodci a všechno šlo stranou a strach někam zmizel. Řekli mi moc zajímavé věci k tomu, co aktuálně řeším a vysvětlilo se mi i co se mi dělo dřív a cítím se teď úplně klidněji, obracím se k nim pro rady nebo nejsem sama. Děkuju, že tohle děláš Veru! 🧡
Zuzka
Právě jsem dokončila meditaci, děkuji za krásné vedení s láskou a jemností. Mými průvodci jsou indiánský šaman, anděl a mimozemská bytost, budu si muset meditaci pustit opakovaně, aby se rozvinula vnímavost k informacím. Děkuju.
Lenka

Setkání s vlastními duchovními průvodci je k nezaplacení a tento kontakt už nikam neodejde, zůstane s vámi navždy.

Navíc se ve videu dozvíte, jak kontakt pravidelně obnovovat a jak to udělat, aby komunikace nevyhasla a mohli jste ji využívat dlouhodobě. 
 
Naši průvodci s námi kontakt přímo navázat chtějí, jsou tady pro nás a v každý okamžik nám mohou být podporou, asistovat nám a předávat nám důležité informace a střípky do naší mozaiky. Potřebujeme ale udělat první krok.

Není na co čekat.

Průvodci už čekají 🙂

Chci je potkat a získat od nich informace!

Po zaplacení vám přijde přístup do členské sekce, kde najdete:

 • Videa s informacemi cca 40 min
 • Video pár slov před meditací
 • Vedená meditace 35 min