V 17ti jsem ještě před maturitou přerušila gympl, přestěhovala se sama na druhou stranu republiky a s tehdejším přítelem začala podnikat. Nestudovala jsem vysokou a nikdy nebyla zaměstnaná, za svůj život jsem se věnovala jen svým projektům - Freshbedýnky, WOWO design, VerunityArt a teď už tomu nijak neříkám - zkrátka tvořím, co mě zrovna láká.

Je pro mě normální dělat, co mě baví a zároveň se tím živit a přeju si, aby se to stalo normálním pro všechny - abychom měli odvahu žít život, který si pro sebe přejeme. Abychom objevili a naplňovali svůj potenciál a radovali se z prostého bytí. Abychom život žili a ne přežívali.

✴

Teď bydlím v přírodě s mým mužem, dvěma kočkami, dvěma psy a dvěma koňmi.
Někdy se beru moc vážně a někdy zase moc zlehka.
Postupně odhazuju to, co nejsem - strachy, očekávání, hodnocení, představy...
a tak se čím dál více stávám tím, čím jsem - ničím a vším.

Sdílení ve videích

Více o mě, co tvořím a jak žiju můžete poznat skrze videa na mém YouTube kanále. Ve videích zachycuju krásu každodenního žití, dokumentuju náš život na samotě u lesa, soběstačnost, sdílím svoje hlubší pohledy na život, různé tipy a zkrátka vše, co se u nás děje!

Rozhovory

V průběhu času mě vyzpovídala spousta úžasných lidí a některé rozhovory můžete omrknout níže.
Protože je život neustálý vývoj, to, co v rozhovorech říkám, už dneska můžu vnímat jinak. Líbilo by se mi, kdybychom si dovolili tak sami sebe brát - jako neustále se učící a rostoucí bytost a uměli se v tomto procesu milovat.

Srdce je můj kompas
na cestách vesmírem uvnitř i vně,
rozšiřuju se, jak kráčím si,
prožívám tu nekonečnost ve mně,
tančím a hraju si.