Vedené meditace

Meditace jsou běžně nedostupné a nárazově 3-4x ročně se otevře možnost je pořídit. Můžete se přidat do mailing listu níže a získat echo, až budou k dispozici.

* Vaše osobní údaje (e-mail) budu zpracovávat pouze za účelem zaslání emailu s informacemi o novinkách na mém eshopu, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Kliknutím na tlačítko potvrzujete svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů a můžete jej kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Vaše údaje zpracovávám v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Meditace:

Setkání se smrtí a odložení strachu z ní

Meditace k práci se strachem ze smrti. Pro všechny, kteří se chtějí blíže setkat se smrtí, potkat se s tím, co se děje "na druhé straně", zapracovat na svém strachu ze smrti, a získat tím ohromnou sílu pro svůj život TEĎ ♡.

Meditace komunikace se srdcem

Srdce je nositelem naší osobní pravdy, naší esence, naší mise. Čím propojenější se svým srdcem jsme, tím lehčeji se nám daří plout životem a nejrůznějšími situacemi, tím více jdeme do hloubky, tím více můžeme žít sebe a náš život řídit a prožívat v souladu se sebou a onou vnitřní osobní pravdou.

Rozpoznáme, co říká srdce a co hlava.

Srdce pro nás má odpovědi a informace, které potřebujeme slyšet a znát. 

Setkání s duchovními průvodci

Naši průvodci mají ohromnou možnost nás podporovat, přinášet nám informace, se kterými můžeme dál nakládat, které nás mohou zásadně podpořit v našem životě a doplnit nám puzzlíky do skládačky toho, co prožíváme, proč se nám věci dějí a jak je řešit.

Pro ty z vás, kteří potenciál komunikace se svým průvodcem začít využívat, jsem připravila video s informacemi o průvodcích + vedenou meditaci Setkání s průvodcem.