Zaposlouchejte se do inspirace z mého života

 

Ráda sdílím otevřeně o životě, hlubším pohledu na svět, soběstačnosti, přírodě a životu v souladu s ní, partnerství, těle i o tom, co jsme mimo něj.

Všichni máme společné to, že jsme spolu na jedné planetě a ŽIJEME. A není nic krásnějšího, než si o tom povídat, inspirovat se a sdílením našich příběhů se podporovat!Na Patreonu sdílím více do hloubky, od nejrůznějších tipů, technik, meditací, úhlů pohledu na současnou situaci i do života, práci se strachem, starými vzorci, které nám už neslouží a spoustu dalšího.

Videa o tom, co mě baví a co se v mém životě děje - od obyčejného bytí v každodennosti, přes dokumentování života na samotě u lesa, soběstačnost, hlubší pohled na život až po srandy-kopec a spoustu radosti.
V průběhu času mě vyzpovídala spousta úžasných lidí.
Pravidelně sdílím na svém instagramu.
Najdete mě také na facebooku

Sdílení ve videích

Miluju život a baví mě zachycovat jeho krásu, která mě obklopuje na každém kroku. Sdílím videa o životě, každodenním bytí, přírodě a žití v souladu s ní, soběstačnosti, ale i různé tipy a zamyšlení.

Více o mě, co tvořím a jak žiju můžete poznat skrze videa na mém YouTube kanále.  

Rozhovory

V průběhu času mě vyzpovídala spousta úžasných lidí a některé rozhovory můžete omrknout níže.
Protože je život neustálý vývoj, to, co v rozhovorech říkám, už dneska můžu vnímat jinak. Líbilo by se mi, kdybychom si dovolili tak sami sebe brát - jako neustále se učící a rostoucí bytost a uměli se v tomto procesu milovat.

Sociální sítě